Τηλεοπτικό spot  

   

Γραμμικό και Ελεύθερο Σχέδιο

12-05-2014
Μαθήματα γραμμικού σχεδίου Με τον όρο γραμμικό σχέδιο, εννοούμε τη σχεδίαση με τη βοήθεια γεωμετρικών...
   

Τελευταία Νέα  

   
   

Επιτυχόντες 2016

Η διεύθυνση και οι καθηγητές του φροντιστηρίου ''ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ'' συγχαίρουμε τους μαθητές μας για την εισαγωγή τους στα ΑΕΙ και ΤΕΙ και τους ευχόμαστε καλή σταδιοδρομία.

ΚΥΠΙΡΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)

ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΓΚΙΑΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ

ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΦΙΤΣΙΟΣ ΘΩΜΑΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)

ΚΛΗΜΑΝΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΓΚΟΥΝΑ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ

ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α.)

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΕΥΡΕΝΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)

ΒΡΟΝΤΖΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΔΙΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΚΑΡΔΑΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)

ΤΣΙΦΤΣΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ

ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ

ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΦΑΣΟΥΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΚΟΥΤΣΟΓΙΩΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ

ΚΟΥΡΚΟΥΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΧΟΛΕΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)

ΚΟΥΤΣΟΥΓΙΩΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) - ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.

ΜΑΝΤΩΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)

ΜΑΧΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε.

ΝΑΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.

ΚΟΥΡΚΟΥΤΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΛΙΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΪΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. (ΖΑΚΥΝΘΟΣ) - ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε.

 

Επιτυχόντες 2015

Η διεύθυνση και οι καθηγητές του φροντιστηρίου ''ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ'' συγχαίρουμε τους μαθητές μας για την εισαγωγή τους στα ΑΕΙ και ΤΕΙ και τους ευχόμαστε καλή σταδιοδρομία.

ΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)

ΚΑΝΤΕΛΕΡ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΔΟΥΛΗ  ΦΑΝΗ

ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΥΠΙΡΤΙΔΗΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ)

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΚΑΠΑΝΤΖΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ)

ΤΣΑΚΗΡΙΔΗΣ  ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΣ

ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΖΕΥΚΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)

ΚΟΛΙΑΚΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΡΑΦΑΗΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΓΚΟΥΒΙΝΑ  ΔΗΜΗΤΡΑ

ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΠΥΡΑΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΛΙΤΣΙΟΥ  ΜΑΡΙΝΑ

ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΦΙΤΣΙΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΦΙΤΣΙΟΣ ΘΩΜΑΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΒΑΛΑΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΤΣΟΥΦΛΙΔΟΥ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)

ΜΠΟΥΜΠΟΝΑΡΗ ΜΑΡΙΝΑ

ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)

ΠΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΣΟΡΑΚΛΙΔΗΣ   ΙΕΡΟΘΕΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΟΖΑΝΗ

ΓΚΟΥΛΙΑΒΕΡΑ  ΘΕΟΔΩΡΑ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΛΙΑΚΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΗΧ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΒΙΟΜΗΧ. ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ)

ΤΥΠΟΥ  ΜΑΡΙΑ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΒΕΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΗΧ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΒΙΟΜΗΧ. ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ)

ΒΑΧΤΣΕΒΑΝΟΥ ΣΤΕΛΛΑ

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΣΙΜΠΕΡΗΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΜΗΧ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΒΙΟΜΗΧ. ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ)

ΒΟΝΤΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ)

ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΙΟΡΔΑΝΑ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΑΛΙΑΓΚΑ ΒΑΪΑ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΡΑΜΑΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΛΑΜΙΑ)

 

sadasd

Επιτυχόντες 2017

Η διεύθυνση και οι καθηγητές του φροντιστηρίου ''ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ'' συγχαίρουμε τους μαθητές μας για την εισαγωγή τους στα ΑΕΙ και ΤΕΙ και τους ευχόμαστε καλή σταδιοδρομία.

ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΚΑΡΤΣΙΝΗΣ ΝΕΑΡΧΟΣ

ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΕΤΑΞΑ ΗΡΩ

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)

ΠΛΙΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΜΗX. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ( ΚΟΖΑΝΗ)

ΕΥΚΟΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΦΥΣ. ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΑΓΡ. ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΣΤΑΦΥΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΕΠΙΣΤ.  ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΗΤΗΝΗ)

ΣΕΪΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΦΩΛΙΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΔΗΜΖΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ)

ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

ΧΟΛΕΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΔΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ

ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛ. ΑΓΑΘΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)

ΔΡΑΓΩΓΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΔΕΣΠΟΙΝΙΑΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ

ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ)

ΑΛΛΑ ΤΣΟΥΛΙΑΝ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)

ΚΕΝΤΕΠΟΖΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΡΤΑ)

ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ)

ΜΑΝΤΩΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ)

ΠΑΠΑΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ)

ΝΤΕΡΙΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΛΙΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΗΧ. ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣ. ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ)

ΛΙΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΕΥΘΥΜΙΟΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ)

ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΜΗΧ. ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣ. ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ)

ΣΕΡΤΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

ΜΗΧ. ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣ. ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ)

ΣΚΡΕΚΑ ΤΡΙΓΩΝΑ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)

ΚΟΥΡΚΟΥΤΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ

ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΤΙΝΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΓΚΙΑΟΥΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΒΙΟΜ. ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΒΙΟΜ. ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΚΑΡΑΓΚΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΒΙΟΜ. ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΜΠΕΣΙΡΗ ΑΘΗΝΑ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ)

ΚΑΛΗΜΕΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΚΑΛΗΜΕΡΗ ΜΑΡΙΑ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)

 

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΗΜΕΡΗΣΙΩΝ ΛΥΚΕΙΩΝ  2015 

ΗΜΕΡΟMHNIA
ΕΞΕΤΑΖΟΜΕΝΟ ΜΑΘΗΜΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ  18/5/2015
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ
ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ
 
ΤΕΤΑΡΤΗ  20/5/2015 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ & ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ
ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ
ΦΥΣΙΚΗ ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ
ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ
 
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  22/5/2015
ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΘΕΤΙΚΗΣ
ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ ΘΕΩΡΗΤΙΚΗΣ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ
 ΑΡΧΕΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ
ΧΗΜΕΙΑ - ΒΙΟΧΗΜΕΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ
 
ΔΕΥΤΕΡΑ  25/5/2015
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΘΕΤΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ
ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ
ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΘΕΩΡΗΤΙΚΗΣ
ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ
 
ΤΕΤΑΡΤΗ  27/5/2015 ΧΗΜΕΙΑ ΘΕΤΙΚΗΣ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ
ΛΑΤΙΝΙΚΑ ΘΕΩΡΗΤΙΚΗΣ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ
 ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ
 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ
 
 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  29/5/2015
ΦΥΣΙΚΗ ΘΕΤΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ
ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ
ΙΣΤΟΡΙΑ  ΘΕΩΡΗΤΙΚΗΣ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ
 
ΤΡΙΤΗ   2/6/2015
ΑΡΧΕΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΩΡΙΑΣ
ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ

 

   
   
   
   
© Φροντιστήριο Προοπτική Κοζάνη